skip to main
|
skip to sidebar
Monday, November 20, 2006
Jurnalul mental al unui vagabond inteligent
Sal'tare!
O sa incep sa postez de maine, e un experiment pt un cerc de literatura. Nu stiu sa scriu poezii, atunci proza rupe tot.
Tra-la-la, eu ma culc. Noapte buna, cititor!
- Dan
No comments:
Post a Comment
Home
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
Jurnalul mental al unui vagabond inteligent
Jurnalul mental al unui vagabond inteligent
About Me
Dan
View my complete profile
Blog Archive
▼
2006
(1)
▼
November
(1)
Jurnalul mental al unui vagabond inteligent
No comments:
Post a Comment